The Witcher hayranlarına müjde: Unreal Engine 5 ile geliştirilen yeni Witcher duyuruldu

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red’in yaptığı The Witcher serisinin yeni oyunu geçtiğimiz saatlerde duyuruldu.

Yeni Witcher oyunu duyuruldu

Geçtiğimiz saatlerde CD Projekt ve Epic Games‘in yeni Witcher oyununun geliştirilmeye başlandığını resmi olarak açıkladı. Yeni oyunda CD Projekt Red, Epic Games ile birlikte çalışacak ve oyun Unreal Engine 5 ile geliştirilecek. Bu haber, duyuruya nazaran Epic ve CDPR ortasındaki uzun vadeli bir mutabakatın başlangıcı pozisyonunda. Lakin oyunun çıkışında PC’de Epic Games’e özel olması üzere bir planın olmadığını belirtelim.

Ghostwire: Tokyo inceleme

5 sa. evvel eklendi

Birinci açıklamalara nazaran CDPR bundan sonraki süreçte de öteki oyunları için Unreal Engine 5 oyun motorunu kullanacak. Şu an için ne yazık ki oyundan bir ayrıntı paylaşılmadı. Bildiğimiz tek şey bu oyunun yeni oyunun yesyeni bir The Witcher serisi başlatacağı. Umuyoruz ki CDPR bu oyunla birlikte Cyberpunk 2077’de bıraktığı o makûs anıları siler.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • The Witcher’ın yeni oyunu duyuruldu

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.