The Witcher serisi ve Cyberpunk 2077’nin satış ölçüsü açıklandı

The Witcher serisi ve Cyberpunk 2077‘nin yayıncılığını ve geliştiriciliğini yapan CD Projekt Red, geçtiğimiz saatlerde bu iki serinin satış istatistiklerini paylaştı.

The Witcher Serisi Ne Kadar Sattı?

The Witcher serisi için açıkladıkları satış ölçüsü 65 milyon kopya. 65 milyonun 40 milyonu The Witcher 3’ten geliyor. Bu ölçülerin nitekim son derece başarılı sayılabileceğini de belirtelim. The Witcher 3 ile birlikte serinin popülerleştiğini düşünürsek aslında üçüncü oyun birçok oyuncuya birinci iki oyunu sattırmış diyebiliriz. 

PES oyunu eFootball 2022’nin tam sürüm güncellemesi yayınlandı

18 sa. evvel eklendi

Cyberpunk 2077 Ne Kadar Sattı?

The Witcher serisi ne kadar satarsa satsın bunu hak ettiğini biliyoruz zira sahiden kaliteli bir seri. Lakin Cyberpunk 2077 ne yazık ki bilhassa çıkışında birçok insanı hayal kırıklığına uğrattı ve birkaç ay boyunca PlayStation Store’dan satın alınamadı. Bu yüzden satışların daha düşük gelemsi bekleniyordu lakin yapılan son açıklamaya nazaran Cyberpunk 2077 de 18 milyon kopya satmış durumda. Önümüzdeki süreçte gelecek içeriklerle bu sayı daha da artacaktır.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • The Witcher serisi ve Cyberpunk 2077’nin satış ölçüsü açıklandı

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.