Thermaltake ARGENT H5 RGB Wireless oyuncu kulaklığı satışa başladı

Bileşen pazarına ağırlaşan öteki üreticiler üzere Thermaltake de yavaş yavaş oyuncu ekipmanları sınıfında kendisine pazar hissesi aramaya başladı. Thermaltake ARGENT H5 RGB Wireless oyuncu kulaklığı üst düzeye odaklanıyor.

Thermaltake ARGENT H5 RGB Wireless özellikleri ve fiyatı

Kablolu özgün kulaklığın kablosuz versiyonu diyebileceğimiz Thermaltake ARGENT H5 RGB Wireless, 40mm Hi-Res şoförler ile geliyor. X v2.0 surround ve DTS 7.1 teknolojileri ile en üst seviye kalite hedefleniyor.

Qualcomm S5 özellikleri neler?

4 gün evvel eklendi

Dış kısımda iki RGB bölgesi 16.8 milyon renk sunuyor ve uygulama üzerinden öteki TT eserleri ile uyumlu bir halde programlanabiliyor. 2.4GHz kablosuz irtibat yanında 3.5mm jak kablosu ile da transfer yapılabiliyor.

Tek şarj ile RGB açık 10 saat, kapalı 19 saat kullanılabilen kulaklık USB Tip-C üzerinden şarj ediliyor. Hi-Res ve PS4 takviyesi yalnızca 3.5mm kablo ile mümkün. Xbox One, Windows, Mac, Nintendo Switch ve taşınabilir platformlarda USB dongle ile kullanılabiliyor. Thermaltake ARGENT H5 RGB Wireless oyuncu kulaklığı 140 Avro fiyat etiketine sahip ve orijinalde 35 Avro civarında daha değerli.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Kulaklık Haberleri
  • Thermaltake ARGENT H5 RGB Wireless fiyatı belirli oldu

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.