TikTok azamî görüntü hududunu 10 dakika yaptı


En çok kullanılan toplumsal ağ olma yolunda ilerleyen TikTok farklı optimizasyonlarla kullanıcı etkileşimini arttırmaya çalışıyor. Daha evvel 3 dakikaya çıkarılan azamî görüntü hududu artık üçe katlandı.

TikTok azamî görüntü sonu arttı

Kullanıcıların çeşitli efekt ve müziklerle destekleyebildiği TikTok görüntülerinin hududu 60 saniyeydi. Ne var ki genel emelli bir toplumsal ağ haline geldikçe farklı gayeler için çekilen görüntülerin da müddetleri artmaya başladı.

TikTok’a fiyatlı abonelik geliyor

1 ay evvel eklendi

Temmuz ayında görüntü hududunu 3 dakikaya yükselten TikTok, daha uzun müddetleri de test etmeye başlamıştı. Testler sonra erdi ve 10 dakikalık azamî müddet hududu dağıtılmaya başladı. Bu atılım Shorts isminde rakip platform çıkaran YouTube’u amaç alıyor.

Üç katından fazla artan azamî görüntü mühlet sonu haliyle kullanıcıların daha yaratıcı olmalarına da yardımcı olacak. Makyaj, yemek üzere makul alanlarda yüksek görüntü müddetleri sıkça gereksinim duyulan bir mevzuydu.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • TikTok görüntü hududu yükseldi

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.