TikTok kullanıcılarına müjde: İzleme geçmişi özelliği sonunda geliyor

Günümüzün tanınan toplumsal medya uygulamalarından biri olan TikTok‘un kullanıcı sayısı, her geçen gün artıyor. TikTok ta kullanıcıların beklentilerini karşılayabilmek için kendini geliştirmeye devam ediyor. Şimdilerde de kullanıcıların uzun vakittir beklediği bir özelliği test eden TikTok, bu özellik ile kullanıcıların geçmişte izledikleri görüntülere çarçabuk erişebilmelerini sağlayacak.

Teknoloji, Rusya ve Ukrayna ortasındaki savaşı nasıl etkiledi?

1 hf. evvel eklendi

TikTok, izlediğiniz görüntüleri tekrar bulabilmenizi sağlayacak izleme geçmişi özelliğini test ediyor

TikTok‘taki daima içerik akışı göze alındığında, “Sizin için” sayfanızı yanlışıkla yenilemek yahut kaydetme şansını bulamadan bir görüntüden çıkarak o videoyu kaybetmek kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı bir durum. Bu sıkıntıya bir tahlil bulmak isteyen TikTok, yeni bir izleme geçmişi isimliözelliği test ediyor. Bu izleme geçmişi ile kaydetmeyi unuttuğunuz videoları bulmanız daha kolay bir hale gelecek. 

Hammod Oh, Twitter’da yaptığı paylaşımda TikTok’un bu özelliğin olduğu sayfanın ekran manzaralarına yer verdi. Oh’un ekran imgesi, ayarlarınızın “İçerik ve Etkinlik” başlığı altında “İzleme geçmişi” seçeneğinin görüneceğini gösteriyor. İzleme geçmişi sayfasının nasıl görüneceği yahut daha evvel izlediğiniz görüntüleri nasıl derleyeceği hakkındda henüz bir bilgi bulunmamakta. Fakat TikTok’un bu özelliği yakın bir vakitte tüm kullanıcılarına sunacağı çıkan söylentiler ortasında.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • TikTok, izleme geçmişi özelliğini test ediyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.