TRT Çocuk Oyun Dünyası indirmeye sunuldu

Bugüne kadar animasyon karakterlerini barındıran pek çok taşınabilir oyun ile reklamsız ve satın almasız geniş bir yelpaze sunan TRT Çocuk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gururuna özel bir oyunu çocuklara armağan ediyor. 

TRT Çocuk Oyun Dünyası neler sunuyor?

TRT Çocuk Oyun Dünyası platformun karakterlerinden uzaklaşarak farklı deneyimleri bir ortaya getirdiği bir uygulama olmuş. Geniş bir kentte içerisinde oyun oynayabildiğiniz binalar mevcut. Bu binalara girerek oyunları bitirmeniz gerekiyor. 

Google AMP sayfalara Brave darbesi

2 gün evvel eklendi

Oyunlar bittikçe kentin öbür kısımları de açılıyor. Bu oyunlar bulmaca, müzik, renk eşleme, sayılar, sanat, su üzere eğitici ve öğretici kategorilerden oluşuyor. Oyunlarda topladığınız puanlarla da karakter, araç ve binaları satın alarak kente yerleştiriyorsunuz. 

Türkçe, İngilizce ve Arapça lisanlarında hazırlanan TRT Çocuk Oyun Dünyası ayrıyeten ebeveynlerin çocuklarının ilerleyişini ve kazanımlarını takip etmesini sağlıyor. TRT Çocuk Oyun Dünyası tekrar fiyatsız ve reklamsız. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trtcocuk.gameworldapp&gl=TR

TRT Çocuk Entertainment Fiyatsız 60,7 MB
 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Oyunlar Haberleri
  • TRT Çocuk’tan 23 Nisan ikramı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.