Trump’ın toplumsal medya uygulaması TRUTH Social yayınlandı

Eski ABD Lideri Donald Trump tarafından oluşturulan toplumsal medya uygulaması TRUTH Social, App Store’daki yerini aldı. Uygulama şu an iOS aygıtlara indirilebilse de şimdi kullanılması mümkün değil. Yalnızca kayıt oluşturulabiliyor.

Capcom’un gizemli geri sayımı sona erdi: Street Fighter 6 geliyor

1 sa. evvel eklendi

Hesap açtıktan sonra kullanıcıya “yoğun talep nedeniyle” bekleme listesinde olduğu bildiriliyor. Ekranda Seni seviyoruz ve sen bizim için yalnızca sıradan bir numara değilsin” sözlerinin yer aldığı bir ileti görünüyor.

“İfade özgürlüğünü geri getirecek”

Eski lider Twitter ve Facebook üzere büyük toplumsal medya şirketlerinin hesaplarını engellenmesinden sonra TRUTH Social’ın kurulacağını açıklamıştı. Trump, oluşturulan ağın ülkede söz özgürlüğünün geri kazanılmasına yardımcı olacağından emin.

Toplumsal medyadan sürgün edilen eski ABD Lideri haklka bağlantı kurabilmek için bir web sitesi açmıştı. Trump’ın hesapları Twitter, Facebook, Instagram, Snapchat, Reddit ve öteki toplumsal ağlarda kapatılmış yahut askıya alınmış durumda.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • Trump’ın toplumsal medya uygulaması TRUTH Social yayınlandı

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.