Türk Telekom emeklilere özel avantajlı tarifeler sunuyor

Türkiye’nin başkan bilgi ve irtibat teknolojileri şirketlerinden Türk Telekom, insan odaklı yaklaşımıyla muhtaçlık ve beklentilere yönelik tahliller sunmayı sürdürüyor. Türk Telekom bu kapsamda faturalı çizgi sahibi emekli müşterilerine özel avantajlı fiyatlar ve farklı tarife seçenekleri sunuyor.

Türk Telekom’dan emeklilere özel avantajlı tarifeler

Türk Telekom’un ‘Emekli 1 GB’ tarifesi ile 50 yaş ve üzeri emekli müşterileri ayda 37 TL’ye 500 dakika konuşma ve 1 GB internet fırsatından yararlanabilecekler.

Google Haritalar ağır mod nedir?

4 sa. evvel eklendi

Emekli müşteriler için sunulan kampanyalar dahilinde; emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan müşteriler, ‘Ziraat Emekli 5 GB’ tarifesi ile ayda 45 TL’ye, 750 dakika, Türk Telekomlular’la sınırsız konuşma, 750 SMS ve 5 GB internet avantajına sahip olacaklar. Türk Telekom’a yeni gelen müşteriler için geçerli olan bu fiyatlar, 12 ay taahhüt ile sunulacak.

Herkes için erişilebilir bağlantı unsurunu benimseyen Türk Telekom, emekliler için hayata geçirdiği iki tarife ile paket aşım kederine de son veriyor. Kampanya kapsamında avantajlı tekliflerden yararlanan emeklilerin, haklarını bitirmeleri durumunda kullanımları duracak ve böylelikle rastgele bir aşım fiyatı ödemeyecekler.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Öteki Haberleri
  • Türk Telekom’dan emekliler için avantajlı tarifeler

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.