Türk Telekom oyunculara özel yeni markasını tanıttı: GAMEON

Oyun bölümünün büyüklüğü ve süratli yükseliği şu anda su götürmez bir gerçek. Bu yüzden de birçok büyük şirket bu istikamette bir atılım gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz saatlerde de Türk Telekom, oyunculara özel markası GAMEON’u duyurdu.

Horizon Forbidden West’in PS4 ve PS5 ortasındaki farkları

1 gün evvel eklendi

Geçtiğimiz saatlerde düzenlenen basın toplantısının akabinde Türk Telekom, GAMEON’u duyurdu. GAMEON, oyun tutkunlarına özel internet kampanyaları, dalda önde gelen dünyaca ünlü markalarla gerçekleştirdiği oyun iş birlikleri ve daha birçok fırsatla kullanıcıların oyun keyfine paha katacak.

Lansmana özel; 100 Mbps’ye kadar yüksek süratli, yüksek yükleme (upload) kapasiteli fiber internet ve League of Legends (LOL) oyununa özel Efsane LOL Paketini içeren kampanya kapsamında bir prensip de imza atıldı. Dünyaca ünlü dijital oyun League of Legends’a (LOL) özel fırsatlar sabit internette dünyada birinci kere bir kampanya dahilinde oyun severlere sunuldu. Oyun severler sadece GAMEON’a özel LOL kampanyası ile kostüm, tecrübe puanı ve para (RP) üzere oyun içi özel yararlara sahip olabilecekler. GAMEON, ayrıyeten oyun tutkunlarının değişen gereksinimlerine odaklanacak ve oyun ekosistemine yönelik güçlü fırsatlar sunacak. Oyun severlere; Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore’a özel fırsatlardan, dünyaca ünlü oyun markalarıyla iş birliklerinden, oyunculara özel donanımlardan, oyun keyfini tamamlayacak marka iştiraklerinden, müşteri hizmetlerinde özel takımdan ve oyun turnuvalarından oluşan bir dünya sunulacak.

GAMEON Avantajları

 • GAMEON, kullanıcıların tecrübesine renk katacak kampanyalarıyla oyun keyfini arttıracak. League of Legends kampanyası ile kullanıcılara 100 Mbps’ye kadar limitsiz fiber internet, yüksek yükleme (upload) kapasitesi, 200 TL güzel geldin indirimi ve dünyaca ünlü dijital oyun League Of Legends’a (LOL) özel Efsane LOL Paketi ve oyun içi alımlarda geçerli olacak 2000 RP ikramı sunulacak.
 • Oyunseverler, League of Legends kampanyası dahilinde, League of Legends (LOL) oyununa özel indirim ve haklardan yararlanacaklar. 
 • Kullanıcılar; kampanya ile birlikte sunulacak Efsane LOL paketi dahilinde tüm şampiyonlardan ve her şampiyon için bir kostüm paketten, ayrıyeten yüzde 25 XP (deneyim puanı) desteğinden faydalanacaklar.
 • Oyunseverler bu kampanya kapsamında, LOL içerisinde kullanabilecekleri tek seferlik 2000 RP kazanacaklar.
 • GAMEON’da; Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore’a özel fırsatlar sunan internet kampanyaları da yer alacak. Yüksek süratli fiber internet içeren Playstore Kampanyası ile oyuncular Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore’dan da istedikleri alışverişlerde kullanabilecekleri armağan çekleri kazanacaklar.  
 • GAMEON kullanıcıların ekipman gereksinimini da düşünüyor. XPRIME oyuncu koltuklarında tüm indirimlere ek %15 indirim fırsatı da kullanıcılara sunulacak.
 • Oyun keyfini artırmaya odaklanan GAMEON, GastroClub ile yaptığı iş birliği ile yeme-içme kategorisinde de çeşitli yararlar sağlıyor. Oyuncular, GastroClub uygulamasında GAMEON’a özel birçok yarara ulaşabilecek. Kullanım limiti olmadan ve tüm eserlerde geçerli KFC ve Pizza Lazza’dan meskene siparişlerde %20 indirim ayrıcalığı, 15 vilayette 100’den fazla restoranda indirim ayrıcalıkları oyuncuları bekliyor. Ayrıyeten Espressolab’de tüm sıcak kahvelerde geçerli 1 alana 1 parasız kampanyası ile kahve keyfi de yapabilecekler.
 • Geçtiğimiz yıl CS:GO (Counter-Strike: Küresel Offensive)’nun en itibarlı ve rekabetçi e- spor tertiplerinden biri olan BLAST Premier’in en değerli e-spor turnuvalarını Tivibu Spor lineer ve dijital platformlarından yayınlayan Tivibu; bu sene de önde gelen e-spor turnuvalarına mesken sahipliği yapmaya devam edecek. Oyuncular yıl boyunca da Tivibu Spor kanalından canlı yayınlanacak e-spor turnuvalarını takip edebilecekler.

Türk Telekom CEO’sundan Açıklama 

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal “Fiber altyapıyı Türkiye’nin her köşesine taşıyor, ülkemizin dört bir yanını fiber ağlarla örüyoruz. Yatırımlarımıza sürat kesmeden devam ederken, varlıklı bir yelpazede eser ve hizmetlerimizle kullanıcılarımıza ulaşıyor, onların gereksinimlerine yönelik tahliller sunuyoruz. Son periyotta bilhassa oyun ekosisteminde yaşanan gelişmelerin ışığında, bu alandaki kullanıcıların tecrübelerini genişletecek bir dünyanın kapılarını açtık. GAMEON ile oyun severlerin tüm gereksinimlerine karşılık verecek bir cihan oluşturduk. Teknoloji ve dijital dönüşüm bilgi birikimimiz ile paha üreten anlayışımızla önümüzdeki periyotta oyun tutkunlarının hayatında daha fazla yer alacağız. Dijital oyun platformumuz Playstore ile bugüne kadar binden fazla tanınan PC ve Taşınabilir oyunu ile çeşitli oyunların paketlerini dünya ile birebir anda, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sunarken, artık GAMEON ile daha entegre bir platformun kapılarını açıyoruz. Oyunseverlere fiber altyapı gücümüzle yüksek süratli internet sağlarken, donanım dayanağı, marka iş birlikleri, oyun içi sürprizler üzere birçok gereksinime odaklanan içeriklerle yanlarında oluyoruz.” dedi. 

 • Anasayfa
 • Yazılım
 • Oyunlar Haberleri
 • Türk Telekom oyunculara özel yeni markasını tanıttı: GAMEON

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.