Türk Telekom’da staj ve iş imkanı sunan “Start” müracaatları başladı

Türk Telekom’un genç yetenek programı Start’ın müracaatları başladı. TT Ventures ile yerli teşebbüslere maddi takviye sağlayan Türk Telekom artık de genç yeteneklere dayanak oluyor. Teknoloji alanında potansiyele sahip genç yetenekler Start sayesinde kapsamlı eğitim alacak ve Türk Telekom’un farklı ünitelerinde iş ve staj imkanı bulacak.

Gençlerin meslek seyahatine takviye olmak maksadıyla hayata geçirilen Start isimli proje Start Stajım ve Start Yeni İşim olmak üzere iki başka kategoride yürütülüyor. Start Stajım’a üniversitelerin üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri başvurabiliyor. Start Stajım’a ise yeni mezun yahut iş hayatında en fazla bir yıl tecrübesi olan gençler müracaat yapabiliyor.

Türk Telekom kullanıcıları 5G’yi ne vakit deneyimleyebilecek?

5 gün evvel eklendi

Start Stajım’a kabul edilen gençler, alanındaki uzmak profesyonellerden altı hafta boyunca eğitim alacak ve Türk Telekom’da staj görerek öğrendiklerini uygulama imkanı elde edecek.

Start Yeni İşim’e kabul edilen yeni mezun gençler ise Türk Telekom’un Eser ve Segment İdaresi, Müşteri Tecrübesi, Bilgi Analitiği, Bilgi Teknolojileri, Network ve Erişim, Finans ve İnsan Kaynakları alanlarında tam vakitli olarak işe başlayabilecek.

Türk Telekom İnsan Kaynaklar Genel Müdürü Mehmet Emre Vural, “Start’ programıyla gençlere güçlü bir meslek tecrübesi sunarken, ülkemizin en büyük kurumsal okullarından biri olan Türk Telekom Akademi ile genç yeteneklerimizin meslek gelişimini destekliyoruz. ‘Start’ kapsamında Mesleksel ve Ferdî Gelişim Eğitim Programları, Gelişim Danışmanlığı Takviyesi, Mentorluk, Kapsamlı Oryantasyon Programı, İnovasyon Projeleri ve Uzaktan Çalışma imkânı üzere fırsatları içeren dopdolu bir program sunuyoruz. Ayrıyeten, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarının merkezindeki Bilgi Teknolojileri başta olmak üzere Eser ve Segment İdaresi, Bilgi Analitiği, Müşteri Tecrübesi Network ve Erişim, Finans ve İnsan Kaynakları müracaat alanlarıyla yeni mezunlara ve üniversite öğrencilerine kapımızı açıyoruz.” dedi.

Start programına müracaatlar 31 Mart 2022 tarihine kadar devam edecek. Ayrıntılı bilgi ve müracaat için:

https://turktelekomkariyer.com.tr/start

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Operatörler – Kurumsal Haberler Haberleri
  • Türk Telekom Start 2022 müracaatları başladı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.