Türk Telekom’dan yeni müşterilerine 24 ay sabit fiyat

Son vakitlerde internet fiyatları süratli yükseliş yaşıyor. Taahhütlü müşteriler artırımlardan etkilenmiyor lakin taahhütsüz müşteriler bu artırımlara yakalanıyor. Türk Telekom, artırımlardan etkilenmek istemeyen yeni ferdi müşterileri için 24 ay sabit fiyat garantisi sunuyor.

Türk Telekom, bugün yaptığı açıklamada evvelki yıllarda olduğu üzere bu sene de yeni müşteriler için 24 ay taahhüt sunmaya devam edeceğini belirtti.

TurkNet fiyatlara Haziran 2023’e kadar artırım yapmayacak

1 ay evvel eklendi

İnternet ağını yaygınlaştırmayı planladıklarını belirten Tu¨rk Telekom Sabit Hizmetler Pazarlama Direkto¨ru¨ Nilay Altan, mevzuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Türkiye’nin önder mesken interneti sağlayıcısı olarak, ülkemizin internet penetrasyonunu artırmaya yönelik adımlar atmak, internet kullanıcılarını yüksek suratlara ulaştırmak ve kullanıcıların değişen gereksinimlerine yanıt verebilmek öncelikli stratejilerimiz ortasında yer alıyor. Yüksek süratli ve limitsiz internet hizmetlerimizi tüm kullanıcılarımıza son teknoloji ile ulaştırma maksadıyla farklı internet teklifleri sunmaya devam edeceğiz.”

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Operatörler – Kurumsal Haberler Haberleri
  • Türk Telekom’dan yeni müşterilerine 24 ay sabit fiyat

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.