Turkcell, metaverse’de mağaza açacağını duyurdu

Daha evvel Paycell üzerinden kripto para alım satımını test eden Turkcell artık de metaverse kainatına adım atmak için kolları sıvadı. Turkcell, metaverse üzerinde sanal mağaza açarak burada eser satışı yapacak. Ayrıyeten müşteriler Turkcell servislerini dijital ortamda test edebilecek.

Kullanıcılar özelleştirilebilir avatarlarıyla mağaza açılışına katılacak. İlerleyen süreçte insan kaynaklarının iş ilanları, işe alım ve oryantasyon süreçlerinin de metaverse üzerinde yürütülmesi düşünülüyor.

Metaverse arsa nasıl,nereden alınır? Metaverse arazi alma rehberi

3 hf. evvel eklendi

Metaverse için altyapısal ve süreçsel basamakların başladığını duyuran Turkcell’in hangi metaverse teknolojisini kullanacağı şimdi açıklanmadı.

“Her ortamda bulunmayı hedefliyoruz”

Turkcell Ferdi Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, şunları söyledi:

“Türkiye’de birincilerin öncüsü Turkcell olarak, mağazacılıkta da hakikat yerde ve hakikat vakitte müşterilerimize ulaşabilmek maksadıyla her ortamda bulunmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda yenilikçi bakış açımızla Metaverse’de de yer alacağız. Turkcell kalitesini ve itimadını sanal dünyaya da taşıyarak, burada müşterilerimize en âlâ hizmeti sunmaya devam edeceğiz.”

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Operatörler – Kurumsal Haberler Haberleri
  • Turkcell, metaverse’de mağaza açacak

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.