Türkiye’deki üç operatörden Ukrayna’dakilere fiyatsız konuşma ve internet paketi

Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik işgal teşebbüsü başlatmasıylabirlikte Ukrayna’dan Türkiye’ye uçuşlar durduruldu. Bu kararın akabinde Ukrayna’daki Türk vatandaşları ülkede mahsur kaldı. Dönüş için bilet alan yolcuların planları alt üst oldu. Ukrayna’da mahsur kalan vatandaşların acil irtibat muhtaçlığını gidermesi ismine Türkiye’deki üç operatörden fiyatsız takviye paketleri açıklandı.

Türk Telekom’dan Yıldızlı Günler fiber internet kampanyası

1 gün evvel eklendi

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’un toplumsal medya hesaplarından yapılan duyuruya nazaran Ukrayna’da bulunan vatandaşlarımızın acil bağlantı gereksinimini karşılayabilmesi ve T.C. Dışişleri Bakanlığı’nın yönlendirmelerini takip edebilmesi için fiyatsız dakika, SMS ve internet paketi tanımlandı.

Operatörlerden yapılan açıklamada armağan edilen dakika, sms ve internetin ölçüsü hakkında bilgi verilmedi. “Acil irtibat gereksinimi” için olduğu belirtilen bu fiyatsız paket sayesinde konsolosluklar ve büyükelçilikler ile irtibat kurulabilecek. Ayrıyeten sevdiklerine inançta olduğunu bildirebilecek.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Operatörler – Kurumsal Haberler Haberleri
  • Ukrayna’daki vatandaşlarımıza fiyatsız konuşma ve internet paketi

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.