Türkiye’nin birinci toplumsal NFT projesi satışa çıkıyor

Türkiye’nin ve tahminen de dünyanın toplumsal yardımlaşma temalı birinci NFT projesi tüm dünyada ses getirdi. La Petit Marseilles sponsorluğunda ve National Geographic Türkiye iştirakinde geliştirilen beeing hope NFT projesi satışa çıkıyor.

Beeing hope NFT nedir?

Seedify ve Evox Capital üzere değerli kripto para platformlarının da takviyesini alan beeing hope NFT projesi ülkemizde bilhassa yangınlar ile ekosistemi büyük ziyan gören arıları müdafaayı amaçlıyor.

Müzik odaklı NFT satışına büyük darbe

5 gün evvel eklendi

28 farklı sanatkardan 10080 çalışmanın yer aldığı projede az, efsane, az bulunan ve standart halinde NFT koleksiyonları olacak. Akşam 18.00 itibariyle AVAX ağı üzerinde mint başlayacak. YetiSwap, Kalao ve Tofu NFT üzerinde mint edilebilecek.

Elde edilen gelirler ile arıların hayat bahtını ve randımanını arttıracak Objelerin İnterneti projeleri, daha verimli arılar üretecek genetik çalışmalar üzere projelere aktarılacak.NFT sahibi olanların LoL Dünya Şampiyonası, sonraki NFT projelerine beyaz liste, airdrop üzere sayısız etkinliklere katılabileceği tabir ediliyor.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Beeing hope NFT nedir?

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.