TurkNet’e büyük zam!

Geçen sene Haziran ayında Özgür Bağlantı Ekstra fiyatını 99,90 TL’ye yükselten TurkNet, bu sene büyük bir artırım yaparak yeni fiyatın 139,90 TL olduğunu duyurdu. Abonelere gönderilen e-postaya nazaran yeni fiyatlar Haziran ayından itibaren uygulanmaya başlayacak.

İnternet altyapısının en fazla 35 Mbps sürat sunduğu mevcut abonelere 10 TL indirim yapılacak ve 129,90 TL’lik fiyattan fiyatlandırılacak.

Turkcell’den karbon ayak izini azaltacak teknolojiler

13 sa. evvel eklendi

Sınırsız sürat ve sabit telefon aboneliği 149,90 TL oldu

Öte yandan internete ek kullanılan telefon paketi de artırımdan nasibini aldı. Daha evvel 3 TL ek fiyatla alınabilen telefon hizmeti, Haziran prestijiyle 10 TL olacak. Sınırsız süratli tarife ve sabit telefon hizmeti için toplam 149,90 TL ödemek gerekecek. Yüzde 45 oranında artırım yapıldı. Telefon fiyatını ödemek istemiyorsanız yalın internete geçebilirsiniz.

Yeni fiyatlar, yeni abone olacak müşteriler için bugün prestijiyle uygulanmaya başladı. Mevcut aboneler için 1 Haziran prestijiyle yürürlüğe girecek.

Turknet’ten abonelere gönderilen e-postada artan maliyetlerden ötürü artırım yapıldığı belirtilerek şu tabirlere yer verildi:

“Çalışmalarımız, yatırımlarımız birebir TurkNet ailesi üzere her yıl katlanarak büyüyor. Yaptıklarımızla, değişmez denilenleri değiştirmeye devam ediyoruz! Lakin, tüm bunlarla birlikte maliyetlerimiz de artıyor. Yıllık enflasyon, yüksek kurlar ve hasebiyle maliyet artışları fiyat değişikliği yapmamızı kaçınılmaz hâle getirdi. Hizmetlerimizi güzelleştirmek ve sürdürülebilir hâle getirmek için fiyat artışı kaçınılmaz olsa da sizi düşünerek bu artışı en asgarî ölçülerde yapmaya itina gösterdik.”

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Operatörler – Kurumsal Haberler Haberleri
  • TurkNet’e büyük artırım geldi! Turknet fiyatı ne kadar oldu?

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.