Twitter DM konuşmalarını sabitleme özelliğini duyurdu

Tanınan toplumsal medya platformu Twitter, kullanıcıların iletileşme tecrübesini arttırmak için arayüzünü yavaş yavaş geliştirmeye devam ediyor. Şirket bugün, DM bildirilerinin sabitlenmesine imkan tanıyacak yeni bir özellik duyurdu.

Şirketin yatırımları sürüyor

Daha evvelden fiyatlı Twitter Blue abonelerine sunulan ve artık platformun Android, iOS ve Web sürümleri için etkin hale getirilen yeni özellik, kullanıcıların 6 adete kadar DM iletisini sabitlemesine müsaade verecek. Bununla birlikte kullanıcılar istedikleri iletinin üzerine uzun müddet basarak yahut kaydırarak ”Sohbeti Sabitle” seçeneğine ulaşabilecekler.

Google+ 2023 yılında büsbütün kapatılacak

4 gün evvel eklendi

2021’in sonlarında İngiltere’deki tanınan küme sohbet uygulamalarından bir tanesi olan Sphere ve kurumsal sohbet uygulaması Quill’i satın alarak kendi bünyesine dahil eden Twitter, kullanıcıların platform tecrübesini arttıracak yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam edecek üzere gözüküyor.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Twitter’a DM konuşmalarını sabitleme özelliği geldi

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.