Twitter düzenleme tuşunun detayları belirli oldu

Twitter’ın uzun müddettir üzerinde çalıştığı ve birinci etapta Twitter Blue abonelerine yönelik olacak düzenleme özelliği ile ilgili ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Özelliğin kullanıcılara nasıl görüneceği de ortaya çıktı. 

Twitter düzenleme özelliği netleşiyor

Kullanıcı bir gönderiyi yayınladıktan sonra web üzerinde sağ taraftaki 3 noktalı menüye tıklayınca karşınıza çıkıyor. Burada düzenleme tuşuna basarak gönderiyi düzenlemeye başlayabiliyorsunuz. Mobilde ise kalem simgesine basarak direkt geçiş yapabiliyorsunuz. 

Twitter’da “düzenle” özelliğinin nasıl çalışacağı aşikâr oldu

1 hf. evvel eklendi

Düzenlenmiş gönderilerde bununla bağlı bir ikaz tarifi iliştiriliyor. Ayrıyeten hitap ettiği kitlenin değiştirilemeyeceği belirtilmiş. Yeniden gönderiler birinci 30 dakika içerisinde düzenlenebiliyor. Yani çok eski gönderilerde bu türlü bir imkân olmayacak. En çok merak edilen bahis buydu. Yaptığını düzenlemeleri görebileceğiniz bir geçmiş sayfası da mevcut. Şimdi düzenleme özelliği ne vakit kullanıma sunulacak bilinmiyor. 

 

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Twitter düzenleme özelliği netleşiyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.