Twitter özel bildirilerde metin araması da yapılabiliyor

Ferdî irtibat uygulamalarını ağır bir formda kullananlar için Twitter özel bildiri özelliği hiç bir vakit alternatif olamadı lakin bilhassa çok takipçili hesapların özel bildiri kutuları karmaşa haline gelebiliyor. Twitter mevcut arama özelliğine değerli bir geliştirme ekledi.

Twitter özel bildirilerde gelişmiş arama

Yapılan açıklamada Twitter özel ileti kutusunun ileti içeriklerini de bulacak halde geliştirildiğini duyurdu. Daha evvel yalnızca şahısların isimleri yahut küme sohbetlerin isimleri aranabiliyordu.

Twitter’dan Rusya atağı

2 hf. evvel eklendi

Bununla birlikte yapılan denemelerde arama özelliğinin 2 yıl öncesine kadar gittiği anlaşılmış. Hem metin içi tabirler hem de kişi isimleri 2019 yılını göstermiyor. Yani çok eski iletileri arama imkânı yok.

Detaylı arama özelliği olağanda geçen yıl sonlarında Android için gelecekti fakat bir ölçü gecikti. iOS tarafında ise daha evvel kullanıma sunulmuştu. Tekrar web tarafında da ayrıntılı arama hayata geçirildi.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Twitter özel ileti araması geliştirildi

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.