Twitter sohbetten çıkma özelliğini test ediyor

Bilhassa pandemi periyodunda kullanıcı etkileşiminde patlama yaşayan Twitter, tecrübesi uygunlaştırmak ismine çalışmalar yapmaya devam ediyor. Artık kullanıcıların sohbetlerden çıkabilmesini sağlayacak.

Twitter’a sohbetten çıkma özelliği geliyor

Twitter üzerinde bir sohbete başladığınız vakit yahut bir sohbete karşılık verdiğiniz vakit devamında gelen tüm etiketleme yahut karşılık verme etkileşimlerine katılmanız gerekiyor çünkü her etkileşimde sizin de kullanıcı isminiz küme içerisine dahil ediliyor.

Bir mühlet sonra rahatsız etmeye başlayan bu duruma Twitter bir tahlil bulmak niyetinde.

Twitter’a DM konuşmalarını sabitleme özelliği geldi

4 gün evvel eklendi

Sohbetten Çık ismiyle geliştirilen bu yeni özellik kullanıcının hesap ismini düz metin haline getirerek sohbetten çıkarıyor. Böylelikle kullanıcı rastgele bir etiketleme yahut yanıt durumunda etkileşim dışında kalıyor. Haliyle rahatsız edici durum da ortadan kalkmış oluyor.

Bu özelliğin yanında özel iletileri pinleyebilme, potansiyel olarak ziyan verici telaffuzları olan hesapların etkileşimlerini 7 gün boyunca engelleyen Güvenlik Modu da firmanın yakın devirde sunacağı yenilikler ortasında.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Twitter Sohbette Çık özelliği nedir?

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.