Twitter yeni özelliği Çevreler’i duyurdu: Artık tweet’lerinizi yalnızca sizin istediğiniz şahıslar görebilecek

Elon Musk, geçtiğimiz günlerde tam 44 milyar dolara Twitter‘ı satın aldığını duyurmasıyla birlikte Twitter, birçok hususta sıklıkla gündeme geldi. Tanınan toplumsal medya uygulaması Twitter, bu sefer ise tweet’lerini diğerleriyle özel olarak paylaşmak isteyen kullanıcıları için Instagram’ın yakın arkadaşlar özelliğinin bir gibisi olan yeni özelliğini duyurdu.

Elon Musk tweet’lerinizden para kazanmanızı sağlayabilir

3 gün evvel eklendi

Twitter’ın yeni özelliği Çevreler sayesinde 150 şahsa kadar özel tweet atabilirsiniz

Twitter, yakın bir vakitte yaptığı paylaşımda “Bazı Tweetler herkes içindir ve öbürleri yalnızca seçtiğiniz bireyler içindir. Şu anda, daha küçük bir kalabalıkla paylaşmak istediğinizde Tweetlerinizi görebilecek 150 şahsa kadar eklemenizi sağlayan Twitter Circle’ı test ediyoruz.” sözleriyle Circles (Çevreler) ismini verdiği yeni bir özelliği duyurdu.

Çevreler isimli özellik, kullanıcıların tweet gönderdikten sonra, sırf seçilen şahısların paylaşımı görmesine imkan sağlıyor. Şimdilik 150’ye kadar alıcı seçmesine imkan sağlayan özelliğin kişi sayısının gelecekte artacağı kestirim ediliyor. 

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Twitter yeni özelliği Çevreler’i duyurdu

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.