Twitter’a yakın vakitte podcast sekmesi gelebilir

Tanınan toplumsal medya uygulaması Twitter, yeni özellikleri test etmeye devam ediyor. Twitter, 2020’de Spaces‘ı piyasaya sürdükten sonra podcast uygulaması Breaker‘ı satın almıştı. Bunun üzerine Twitter’ın podcast konusunda bir yenilik yapıp yapmayacağı merak ediliyordu. Bu soruların merakla beklenen karşılığını mühendis Jane Manchun Wong verdi. Yaptığı paylaşımdaki ekran imajlarına nazaran Twitter, podcast sekmesini test ediyor olabilir.

Spotify sesli kitaplara başlıyor

1 hf. evvel eklendi

Twitter, Podcast’ler sekmesini test ediyor

Jane Manchun Wong tarafından yayınlanan ekran manzaraları, Twitter’ın “Podcast’ler” sekmesini test ettiğini gösteriyor. Paylaşılan ekran imajlarına göreTwitter’ın alt menü çubuğunda bulunan mikrofon simgesine basıldığında uygulama “Podcast’ler” sekmesine yönlendirecek.

Ekran imgesi, podcast’lerin platformda nasıl görüneceğine veya platformun sesli sohbet odaları olan Spaces‘ı bir halde dahil edip etmeyeceğine dair rastgele bir şey göstermiyor. Lakin Twitter, Spaces’ın podcast’lere benzemesinden dolayı podcast sekmesini devreye soktuğunda Spaces ile entegre etmesi mümkün ihtimaller ortasında.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • Twitter, podcast özelliğini test ediyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.