Ubisoft yeni bir Prince of Persia oyunu üzerinde çalışıyor

Bir vakitlerin efsane oyun serilerinden olan ve Assassin’s Creed serisinin doğumuna sebep olan Prince of Persia, uzun bir mühlet sonra sevenleri ile buluşacak. Geçtiğimiz yıllarda Ubisoft, Prince of Persia: The Sands of Time’ın remake versiyonunu duyurmuştu. Lakin gelen bilgilere nazaran Ubisoft, yeni bir Prince of Persia oyunu üzerinde daha çalışıyor.

2.5D Prince of Persia

Oyun dünyasının ünlü isimlerinden Tom Henderson’ın XFire’da paylaştığı rapore nazaran Ubisoft yeni bir Prince of Persia üzerinde çalışıyor. ZombiU’nun geliştiricisi olan ve birçok Assassin’s Creed oyununun geliştirilmesine katkı sağlayan Ubisoft Montpellier, 2.5D bir Prince of Persia oyunu üzerinde çalışıyor. Oyunun Ori and the Blind Forest ve Ori and the Will of the Wisps’deri ilham aldığı bildiriliyor. Ubisoft Montpellier’in meslek sayfasında ise duyurulmamış bir proje için geliştirici arayışına girilmiş durumda.

Tanınan Marvel karakteri Doctor Strange’in oyunu mu geliyor

1 gün evvel eklendi

Bahsi geçen Prince of Persia oyununun geliştirilme etabının başlarında olduğunu düşünülüyor lakin Prince of Persia serisinin uzun yılların akabinde yine sevgi gördüğünü görmek hoş. Bakalım 3 boyutlu olmayan bir Prince of Persia oyunu hayranların ilgisini çekebilecek mi.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Yeni bir Prince of Persia oyunu daha geliyor

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.