Ubisoft, yeni PvP oyunu Project Q’yu duyurdu

Geçtiğimiz hafta, Ubisoft’un yeni bir battle royale oyunu üzerinde çalıştığı bilgileri gelmişti. Fortnite’a benzetilen ve kod ismi Project Q olan oyun, sızıntıların akabinde resmi olarak doğrulandı.

Project Q, battle royale olmayacak

Her ne kadar sızıntılar, Project Q’nun battle royale olduğunu belirtse de Ubisoft, oyunun battle royale çeşidinde olmayacağını belirtti. Oyunun daha geliştirme kademesinin başlarında olduğunu belirten Ubisoft, potansiyel testlere kaydolmayı önerdi. Ayrıyeten oyuna ilişkin birinci konsept görsel de yayınlandı. Ubisoft, oyunun çeşitli PvP modları içereceğini ve oyunun ana amacının cümbüş olacağını belirtti. Görünüşe nazaran Project Q, Apex Legends üzere farklı kahramanlar ile oyuna farklılık katacak. Yayınlanan görselde, 4 farklı kahramanı görebiliyoruz. Görselden de anlaşılacağı üzere oyun, Fortnite ve Knockout City usulünde bir görselliğe sahip olacak.

Ubisoft, her ne kadar oyunun battle royale olmadığını belirtse de farklı kaynaklar hala oyunun battle royale usulü bir moda sahip olacağını belirtiyor. Görünüşe nazaran Showdown isimli bu mod, olağan battle royale oyunlarından çok daha süratli olacak. Son olarak Ubisoft, oyunda NFT’lere yer vermeyeceğini belirtti.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Ubisoft, yeni PvP oyunu Project Q’yu duyurdu

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.