Ubisoft’un Avatar oyunu Avatar: Frontiers of Pandora, 1 yıl içinde çıkacak

Yayıncılığını Ubisoft’un yaptığı, geliştiriciliğini ise The Division 2’yi geliştiren stüdyo Massive Entertainment’ın yaptığı Avatar oyunundan hoş bir haber geldi.

Avatar Oyunu Geliyor

Geçtiğimiz günlerde Ubisoft’un mali raporlarında çıkan ayrıntılara nazaran Avatar’ın yeni oyunu Avatar: Frontiers of Pandora, içinde bulunduğumuz mali yılda çıkış yapacak. Ne yazık ki net bir tarih verilmedi fakat içinde bulunduğumuz mali yıl 1 Nisan 2023’te sonlanıyor. Avatar 2 sineması 16 Aralık’ta yayına girecek bu yüzden o tarihe yakın olacağını düşünebiliriz. Yıl sonunda Ubisoft’un büyük bir oyunu gözükmüyor, bu yüzden Haziran 2022’deki sunumlarda Avatar’ın çıkış tarihini bu yılın sonu yahut 2023’ün başı olarak görebiliriz.

Bethesda oyunları Starfield ve Redfall ertelendi

2 gün evvel eklendi

Mali raporlarda ortaya çıkan tek oyun Avatar değildi. Ayrıyeten uzun yıllardır geliştirilen korsan temalı oyunu Skull and Bones ve Ubisoft Milan’ın Switch’e özel sıra tabanlı strateji oyununun merakla beklenen devamı Mario + Rabbids Sparks of Hope da 1 Nisan 2023’ten evvel çıkış yapacak. Şu sıralar oyun ertelemek bir epey moda, umuyoruz ki bu oyunları da ertelenmeden bitmiş bir halde görebiliriz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Avatar: Frontiers of Pandora, 1 yıl içinde çıkacak

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.