Ukrayna’ya bir takviye de Riot Games’ten

İşgal altındaki Ukrayna halkı için bütün dünya adeta tek yürek oldu. Sayısız dal devinin ambargoya katılma yahut bağışta bulunma halinde dayanak olduğunu görüyoruz. Riot Games de kıymetli bir karar aldı.

Ukrayna’ya Riot Games eli

Riot Games yaptığı açıklamada 12 Mart tarihine kadar oyunlarındaki bilet satın alımlardan elde edilen tüm geliri Ukrayna yardım kuruluşlarına bağışlayacağını duyurdu. Valorant, Legends of Runterra, Teamfight Tactics ve Wild Rift oyunlarındaki pass biletlerin satışı bu kapsamda.

Snapchat’ten Ukrayna atılımı

1 gün evvel eklendi

Geliştirici ayrıyeten LoL oyununda Bee kostümünün satışının gelirini de bağışlama kararı aldı. Tekrar tüm bunların haricinde Yeryüzü Hekimleri, Polonya Kızıl Haçı ve Memleketler arası Tıp Derneği’ne de 1 milyon dolarlık yardım yapacak.

Bugüne kadar Ukrayna’ya sayısız bağış kampanyası gerçekleştirildi. Kripto para dünyası 60 milyon dolar toplarken Ukrayna bankalarına da 300 milyon dolarlık akış oldu. Riot Games’in bu 5 günlük kampanyasından değerli bir ölçü toplanacaktır.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Riot Games’ten Ukrayna atağı

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.