Uncharted yaratıcısından yeni bir Star Wars oyunu geliyor: Aksiyon macera oyunu olacak

Star Wars elbet şu anda dünyanın en büyük markalarından birisi. Son periyotta de bu markaya dair birçok eser görmeye başladık ve bilhassa gelecekte birçok oyun göreceğiz. Geçtiğimiz saatlerde de gelecekte göreceğimiz Star Wars oyunlarının ortasına bir yenisi daha eklendi.

Aksiyon Macera Star Wars Oyunu Geliyor

Geçtiğimiz saatlerde yapılan duyuruya nazaran birinci üç Uncharted oyununun muharriri ve direktörü olan Amy Hennig‘in lideri olduğu oyun stüdyosu Skydance New Media ve Lucasfilm Games, yeni bir Star Wars oyunu için iştirak kurdu. Yeni oyun aksiyon macera çeşidinde, güçlü sinematiğe sahip bir oyun olacak.

Assassin’s Creed Origins, Xbox Game Pass’e geliyor

5 sa. evvel eklendi

Ne yazık ki oyuna dair hiçbir ayrıntı verilmedi. İştirak duyurusunu yeni gördüğümüz düşünülürse geliştirme sürecinin çok erken etaplarında olduğunu düşünebiliriz. Bu projeyle birlikte gelecek göreceğimiz Star Wars oyunlarının sayısı bir oldukça arttı. Skydance New Media ayrıyeten kıssa odaklı büyük bir Marvel oyunu üzerinde çalışıyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Uncharted yaratıcısından yeni bir Star Wars oyunu geliyor

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.