Ünlü YouTuber NFT pazarı kuruyor

Skandalları ve boks maçları ile bir periyot gündemden düşmeyen Logan Paul kripto para dünyasıyla da yakından ilgileniyor. Ünlü yıldız NFT pazar yeri ve DAO yatırım platformu kuracak.

Originals by Logan Paul geliyor

Profesyonel boksör ve tıpkı vakitte toplumsal medya yıldızı olan Logan Paul uzun müddettir kendi medya şirketi üzerinden faaliyet gösteriyordu. Artık markasını kripto para dünyasına da taşıyor.

Müzik odaklı NFT satışına büyük darbe

1 hf. evvel eklendi

Originals by Paul Logan ismini taşıyan yeni teşebbüs NFT kategorisi altında faaliyet gösterecek ve bir pazar yeri olacak. Logan Paul hali hazırda 2.6 milyon dolarlık bir NFT koleksiyonuna sahip. Pazar yerine bunları da transfer edecek mi merak konusu. Vakit zaman farklı koleksiyonları da hesaplarından tanıtmıştı.

İkinci teşebbüs ise Originals DAO ismini taşıyor ve merkeziyetsiz otonom tertip olma gayesi güdüyor. Topluluk içerisinde sanal merkezler oluşturmak ve potansiyeli olan projeleri firmalarla tanıştırmak unsurları ortasında. Yıl içerisinde bu teşebbüslerin faaliyete geçmesi bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Paul Logan NFT bölümüne giriyor

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.