Valorant’a eklenecek birinci Türk karakter Fade’in özellikleri açıklandı


Riot Games tarafından geliştirilen fiyatsız FPS oyunu Valorant’ın 28 Nisan’da yayınlanacak güncellemesi ile oyuna Fade isimli Türk karakter eklenecek. Fade isimli karakterin oynanış görüntüsü yayınlandı ve özel güçleri açıklandı.

Assassin’s Creed Origins, Xbox Game Pass’e geliyor

4 gün evvel eklendi

28 Nisan’da yayınlanacak güncellemeyle Valorant’ta 4. Kısım 3. Kısım başlayacak. Yeni kısımla birlikte yeni savaş bileti ve RGX 11z Pro kaplama seti eklenecek.

Dizayncı Nicholas Smith, Fade’in özellikleri hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Amacımız Sova’ya daha farklı bir oynanış şekline sahip bir rakip getirmekti. Fade istihbarat toplama işini çok daha ferdi olarak hallediyor ve muhakkak bir bölge içinde çok daha tesirli çalışıyor (Sova üzere tüm haritayı kapsayan yetenekleri yok). Oyuncunun her daim aksiyona yakın ve şahsen çatışmada olmasını istedik. Ayrıyeten pozisyonlanma sırasında daha az bel bağlanacak bir istihbarat casusu olmasını istedik.”

Valorant Fade özel güçleri

Musallat (E)

Musallat olan bir gözcü KUŞAN. Fırlatmak için ATEŞ ET. Gözcü muhakkak bir mühlet sonra yere iner. Gözcü yere indiğinde aktifleşerek görüş menzili içinde kalan düşmanları açığa çıkarır ve hepsine dehşet izi uygular. Düşmanlar gözcüyü yok edebilir. Gözcüyü yere erken indirmek için TEKRAR KULLAN.

Mıhla (Q)

Bir saf dehşet yumağı KUŞAN. Fırlatmak için ATEŞ ET. Yumak aşikâr bir müddet sonra yere iner. Yumak yere çarptığında açılarak yakındaki düşmanları oldukları yere sabitler. Sabitlenmiş düşmanlar sağır olur ve çürüme hasarı almaya başlar. Yumağı yere erken indirmek için TEKRAR KULLAN.

Ecel (C)

Bir Ecel KUŞAN. Ecel’i düz bir hatta ileriye yollamak için ATEŞ ET. Ecel, koni biçimindeki görüş alanında bulunan rastgele bir düşmana yahut düşmanın bıraktığı ize kilitlenip maksadının peşine takılır ve yakalarsa amacın görüşünü kısıtlar. Ecel’i nişangâhının baktığı istikamete gerçek ilerletmek için ATEŞ ETME Düğmesi’ni BASILI TUT.

Gece Karanlığı (X)

Dehşetin gücünü KUŞAN. Duvarların içinden geçebilen bir kâbus gücü göndermek için ATEŞ ET. Bu güç rakibe hakikat giden bir iz oluşturmanın yanında rakibi sağır eder ve çürüme uygular.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Valorant’ın Türk karakteri Fade’in özel güçleri açıklandı

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.