Valve çalışanı Greg Coomer: Şirket birkaç yeni görüntü oyunu geliştiriyor

Valve‘in bir çalışanı olan eser dizayncısı Greg Coomer, Axios portalıyla yaptığı röportajda, şirketin şu anda tıpkı anda birkaç yeni oyun geliştirdiğini söyledi.

Android 13, el fenerinin parlaklığını değiştirmeye müsaade verebilir

22 sa. evvel eklendi

Oyunlar hakkında ayrıntı vermedi

Coomer, Steam Deck konusunda yayın yapan gazetecilerle konuştu ve taşınabilir konsol satışa çıkarken, şirketin şu anda birkaç proje üzerinde çalıştığını bildirebileceğini söyledi. Ne yazık ki dizayncı, bu oyunların ne vakit çıkacağı da dahil olmak üzere detayları açıklamadı. Fakat Coomer, bu projelerin “hayli heyecan verici” olduğuna inanıyor.

21 Ocak 2021’de Valve CEO’su Gabe Newell, muhabirlerle yaptığı bir konuşmada şirketinin iki yeni oyun geliştirdiğini ve tıpkı vakitte gizemli Valve Citadel projesini uyguladığından bahsetmişti. Şirketin son oyunu, 19 Kasım 2019‘da piyasaya sürülen VR projesi Half-Life: Alyx. Valve, 25 Şubat 2022’de Steam Deck taşınabilir oyun konsolunu piyasaya sürmüştü.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Valve çalışanı: Şirket birkaç yeni görüntü oyunu geliştiriyor

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.