Vivo V1+ görüntüleme yongası tanıtıldı

Bilhassa kamera yetenekleri tarafında farklılaşmayı tercih ederek geçen yıl birinci özelleştirilmiş görüntüleme yongasını duyuran Vivo markası bir yıl ortadan sonra ikinci jenerasyonu de tanıttı. Vivo V1+ yongası MediaTek iştirakinde geliştirildi. 

Vivo V1+ neler sunuyor?

300 kişilik bir takımın yıllar süren çalışmasının sonucu olan Vivo’nun görüntüleme yongaları dikey entegrasyon yolunda kıymetli bir evre ve firmanın kendi optimizasyonlarını yapmasına imkân tanıyor. MediaTek ile kurulan paydaşlık 30 civarında patenti sonuç vermiş. 

Vivo Imaging Chip V1 özellikleri neler?

7 ay evvel eklendi

Vivo V1+ görüntüleme yongası Dimensity 9000 ve Snapdragon 8 Gen 1 ile birebir anda uyumlu birinci yonga olarak dikkat çekiyor. Canlı ve desenli bellek şeması oluşturarak renk ve pozlama tarafında güzelleşme sağlayan yonga, yapay zekâ ile de görsel kalitesini geliştiriyor. 

Dimensity 9000 tarafında ise işlemci kaynaklarını düzenlemede kullanılan yeni algoritmalar yüzde 10 civarında batarya verimliliğine katkı yapıyor. Böylelikle oyun tarafına da kıymetli bir tesiri oluyor. Vivo V1+ birinci olarak Vivo X80 akıllı telefon serisinde kullanılacak ve seriye kıymetli bir avantaj sağlayacak.
 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Vivo V1+ özellikleri neler?

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.