Vivo X Fold daha az katlama izi bırakıyor

Vivo markasının geçtiğimiz haftalarda resmiyet kazandırdığı Vivo X Fold katlanabilir akıllı telefon modeli bilhassa ekran tarafındaki personelliği ile dikkat çekmişti. Vivo özel teknolojiler ile katlama izlerini yok etmeyi amaçlıyordu. 

Vivo X Fold ekranı neler sunuyor?

Vivo X Fold telefonda oluşan katlama izlerini en aza indirmek gayesiyle zirkonyum alaşımından imal bir orta plakaya yer vermiş. Bu plaka ekran açıldığında üst hakikat yükselerek bir düzlem oluşturuyor. 

vivo X Note: Dev ekranlı amiral gemisi

1 hf. evvel eklendi

Firma her ne kadar katlama izi oluşmadığını belirtse de birinci karşılaştırmalarda muhakkak bir oranda katlama izi göze çarpıyor. Galaxy Z Fold 3 ile karşılaştırıldığında ise çok daha başarılı olduğu tabir ediliyor. 

Kardeş firma Oppo’nun piyasaya sürdüğü Oppo Find N katlanabilir akıllı telefon modelinin ise üçü ortasında katlama izini en aza indiren model olduğu da lisana getiriliyor. Tekrar de katlanabilir akıllı telefonlarda bu izi daha uzun bir müddet görecek üzereyiz. 
 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Vivo X Fold ekranı ne kadar uygun?

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.