Vodafone, Decentraland’de metaverse mağaza açıyor

Vodafone Türkiye, metaverse teknolojisine adım atıyor. Decentraland’de dijital bir mağaza açılacağı duyuruldu.

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran Decentraland isimli metaverse cihanında 66,-1 lokasyonunda Metaverse Mağaza açılacak ve bu mağazada müşterilere Vodafone’un eser ve hizmetlerini sanal ortamda deneyimleme imkanı sunulacak.

Facebook’un çatı şirketi Meta’dan yeni sanal para ünitesi geliyor

6 sa. evvel eklendi

Metaverse mağazada neler olacak?

Vodafone Metaverse Mağaza’da Vodafone’un Red ve FreeZone üzere markalarına ilişkin kampanyalar için özel alanların yanı sıra Çevresel, Toplumsal ve Yönetişimsel inisiyatiflerine yönelik alanlar da yer alacak. Vodafone’un FreeZone Gaming çatısı altında oyunseverler için sunduğu içeriklere de Vodafone Metaverse Mağaza’dan ulaşılabilecek. Satışa yönlendirmelerin QR kod yahut link ile Vodafone Online Mağaza’ya yapılacağı  metaverse mağazada, müşterilere Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik tecrübeleri de sunulacak. Vodafone’un metaverse’deki mağazasında çeşitli aktiflik ve lansmanlar da düzenlenecek.

Metaverse mağaza yakın vakitte açılacak. Açıldıktan sonra https://play.decentraland.org/?island=I1g9nl&position=66%2C-2&realm=unicorn linkinden ulaşılabilecek.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Operatörler – Kurumsal Haberler Haberleri
  • Vodafone, Decentraland’de metaverse mağaza açıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.