Western Digital yeni 26TB HDD eserlerini duyurdu

Yıllardır hard disk teknolojilerinde hem verimliliği arttırmak hem de kapasiteleri yükseltmek için değerli çalışmalar yapan Western Digital markası bu hafta en yüksek kapasiteye sahip eserlerini duyurdu. 

WD OptiNAND şoförler

Western Digital tarafından geliştirilen yeni şoförler OptiNAND teknolojisini temel alıyor. OptiNAND’ın sistem seviyesindeki donanım geliştirmelerinin yanında daha yüksek kapasite sağlamak için inç başına parçayı (TPI) artıran gelişmiş bir yanılgı düzeltme algoritmasıyla birlikte büyük blok kodlaması sunan UltraSMR teknolojisi kullanılıyor. 

Asus ROG Strix SSD şoförü geliyor

1 gün evvel eklendi

Klâsik CMR manyetik yazma tahlilini temel alan disklerde plaka başına 2.2TB alan yoğunluğu sağlanıyor. Böylelikle 22TB ulaşan Ultrastar DC HC570 HDD şoför elde ediliyor. 26TB Ultrastar DC HC670 ise plaka başına 2.6TB düzeyine ulaşan SMR manyetik yazma tahlilini kullanıyor. 

22 TB Ultrastar DC HC570 HDD ve 26 TB Ultrastar DC HC670 UltraSMR HDD, seçili hiper ölçekli müşterilere örneklenmeye başladı. Ayrıyeten 22 TB Ultrastar DC HC570 HDD şoförü Ultrastar Data60 ve Data102 JBOD depolama tahlillerinde yer alacak. Yeniden 22TB CMR şoförler WD Purple Pro HDD tahlilleri ile akıllı video/güvenlik idarelerine sunulacak. 
 

  • Anasayfa
  • Donanım
  • HDD / SSD Haberleri
  • Western Digital HDD eserleri yüksek kapasitelere ulaşıyor

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.