WhatsApp, bildirilere emojilerle reaksiyon verme özelliği getiriyor

Meta’ya ilişkin tanınan iletileşme uygulaması WhatsApp, gün geçtikçe kendini geliştirmeye devam ediyor. Yeni özelliklerini birinci beta sürümüyle paylaşan WhatsApp, şimdilerde yeni bir özelliği beta sürümündeki kullanıcılara sundu. Yakında beta sürümünden çıkıp uygulamada faal bir biçimde kullanılması beklenen iletilere emojilerle reaksiyon verme özelliği, kullanıcıların uzun vakittir beklediği bir özellikti.

WhatsApp Web’e kod doğrulama özelliği geldi

1 hf. evvel eklendi

WhatsApp, beta sürümü için mesajlara emojilerle reaksiyon verebilme özelliğini kullanıma sundu

Birinci olarak  WABetaInfo tarafından tespit edilen, iletilere emojilerle reaksiyon verebilme özelliği WhatsApp beta for Android 2.22.8.3 sürümüyle kullanıcılara sunuldu. Şu an için yalnızca sonlu sayıda beta test kullanıcısının erişebildiği özelliğin yakın vakitte tüm WhatsApp kullanıcılarının erişimine sunulması bekleniyor.

Şimdilik kullanıcılar bildirilere altı tane farklı emojiyle tepki verebiliyor. Bu emoji reaksiyonları arasında Beğeni (Like), Sevgi (Love), Kahkaha (Laugh), Şaşkın (Suprised), Üzgün (Sad) ve Teşekkür (Thanks) bulunuyor. Şimdilik emoji reaksiyonları bunlarla sınırlı olsada ileride daha fazla emoji reaksiyonlarının kullanıma sunulması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • WhatsApp, iletilere emojilerle reaksiyon verme özelliği getiriyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.