WhatsApp, durum güncellemelerini sohbet listesinde gösterecek

WhatsApp‘ın önümüzdeki periyotta yayınlanacak yeni bir özellik daha geliştirdiği keşfedildi: Durum güncellemelerini direkt sohbet listenizde görüntüleme yeteneği.

TikTok, 2022’nin birinci çeyreğinde en çok indirilen uygulama oldu

3 gün evvel eklendi

WhatsApp’ın gelecekteki güncellemesinde durum güncellemeleri için bir öbür düzgünleştirme geliyor. Bir Instagram hesabınız varsa, durum güncellemelerini direkt özel sohbetleriniz listesinde görebiliyorsunuz. Nihayet tıpkı özellik WhatsApp’a da geliyor. Aşağıdaki ekran imajında de görebileceğiniz üzere, listedeki birinci kişi bir durum güncellemesi yayınlamış ve birebir vakitte sohbet listesinde yahut bildiri ararken de durum güncellemesi paylaştığı görülebiliyor.

WhatsApp durum güncellelerini daha fazla kişi görecek

Kullanıcı sohbet hücresine tıkladığında WhatsApp, bireyle konuşma ekranını açıyor, fakat durum güncellemesi yayınlayan kişinin profil fotoğrafına tıklanırsa artık durum güncellemesi görünüyor. Bu da durum güncelleme özelliğinin daha fazla kişi tarafından görüntülenmeye başlayacağı manasına gelecek diyebiliriz.

Ekran imajı WhatsApp Desktop versiyonundan alınmış olsa bile, tıpkı özelliğin Android ve iOS için geleceğini de söyleyelim. Yeni özelliğin ne vakit kullanıma sunulacağı ise şimdi muhakkak değil.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • WhatsApp, durum güncellemelerini sohbet listesinde gösterecek

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.