WhatsApp kümelerde oylama özelliği sunacak

Toplumsal medya platformlarında son devirde süratli oylama özelliği epeyce fazla kullanılıyor. Yüklü olarak Twitter ve Telegram’da bir husus için süratli bir halde oylama oluşturarak kullanıcıları etkileşime davet etmek mümkün. WhatsApp da yakında bu özelliği kullanıma sunacak.

WhatsApp oylama özelliği geliyor

WhatsApp v2.22.6.70 beta sürümünde ortaya çıkan yeni özellik kullanıcıların küme sohbetlerinde oylama yapabilmesine imkân tanıyacak. Küme üyeleri bu anketlere katılarak mevzu hakkında fikirlerini beyan edebilecekler. Böylelikle rakip platformlardaki kıymetli bir özelliğe karşılık verilmiş olacak.

iPad için WhatsApp gerçek olabilir

1 ay evvel eklendi

Şu anda iOS betasında mevcut olan özellik muhtemelen birinci olarak iOS uygulaması ile sunulacak. Şimdi oylama sorularının ve seçeneklerin  nasıl hazırlanacağı konusunda bir netlik yok çünkü özellik tüm beta kullanıcılarına ulaşmış değil. Bununla birlikte iştirakçilerin birden fazla seçim yapabileceği alternatif bir yapının daha olacağı tabir ediliyor. Yani hem oylama hem anket usulünde bir özellik olacak üzere görünüyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • WhatsApp oylamaları başlıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.