WhatsApp, kümelerden sessizce ayrılmanızı sağlayacak yeni bir özellik test ediyor

Meta’ya ilişkin tanınan iletileşme uygulaması WhatsApp, kendini geliştirmeye süratle devam ediyor. Eskiden WhatsApp kümesinden ayrılmayı seçtiğinizde uygulama sohbet sırasında herkesin görebileceği bir bildirim gönderiyordu. Lakin WhatsApp artık kümelerden gönül rahatlığıyla ayrılmanızı sağlayacak bir özellik test ediyor. 

WhatsApp, macOS için yeni bir masaüstü uygulaması geliştiriyor

2 gün evvel eklendi

WhatsApp kümelerinden ayrılacağınız vakit yalnızca size ve küme yöneticisine bildirim gidecek

Evvelden kümelerden ayrılırken kümedeki herkese bildirim gidiyordu. Ve bu durumdan ötürü kimi kullanıcılar kümeden çıkmaktan tereddüt ediyordu. Fakat WhatsApp şimdilerde, kullanıcılarının bir kümeden ayrılacağı vakit yalnızca ayrılan kullanıcıya ve küme yöneticisine bildirim gönderen bir özelliği test ediyor.

Üstteki ekran imajından de anlaşılacağı üzere test edilen özellik kullanıcılara sunulduğu vakit, kullanıcılar kümeden ayrılırken “Sadece küme yöneticisine ve size bildirim gönderilecek.” yazısının bulunduğu bir ekran karşınıza çıkacak. Henüz test evresinde olan özelliğin yakın bir vakitte kullanıma sunulacağı da çıkan söylentiler ortasında.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • WhatsApp, kümelerden sessizce ayrılmanızı sağlayacak

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.