WhatsApp, macOS için yeni bir masaüstü uygulaması geliştiriyor

Meta’ya ilişkin tanınan iletileşme uygulaması WhatsApp’ın geçtiğimiz günlerde Windows için yeni WhatsApp beta sürümünü Microsoft Store’da yayınlamasından sonra macOS için de yeni bir masaüstü uygulaması üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Google ve Samsung’dan yeni sıhhat uygulaması: Health Connect

1 gün evvel eklendi

macOS’a özel WhatsApp uygulaması kullanımı daha kolay bir arayüzle gelecek

Üstte paylaşılan ekran imgesinde de görebileceğiniz üzere, macOS için geliştirilen WhatsApp uygulamasına giriş yapmak için uygulamayı ilk defa açtığınızda, QR Kodunu taramanız gerekiyor. Ayrıyeten kullanıcılar yalnızca iOS aygıtlarını değil Android cihazlarınıda uygulamaya bağlayabilecekler.

Ayrıyeten şirketin geliştirme evresinde olduğu macOS‘a özel uygulama, Mac Catalyst ile oluşturulmuş lokal bir uygulama ve bu uygulamanın arayüzü sayesinde WhatsApp‘ı Mac’inizde kullanmak daha kolay olacak. Fakat uygulama şu anda geliştime evresinde olduğundan şimdi kullanıma sunulmadı. Yakın bir vakitte kullanıma sunulacağı ise çıkan söylentiler ortasında.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • WhatsApp, macOS için yeni bir masaüstü uygulaması geliştiriyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.