WhatsApp, ‘Son Görülme’ durumunu makul şahıslardan gizlemeyi test ediyor

WhatsApp, yeni özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. Son olarak Topluluklar’ı duyuran şirket, yeni bir özelliği test ediyor. Platformun iOS uygulamasının son beta sürümünde kullanıcıların, ‘Son Görülme‘ özelliğini muhakkak kullanıcılardan gizleyebilme yeteneği görüldü.

Muhakkak kullanıcılardan gizlenebilecek

WhatsApp’ın iOS uygulamasının 22.9.0.70 beta sürümüyle ‘Son Görülme’ özelliğini ayarlamak isteyen kullanıcılar ‘Herkes’, ‘Kişilerim’ ve ‘Hiç kimse’ seçeneklerinin haricinde yeni bir seçenek daha görmeye başladı. Eklenen ‘Şunlar Dışında Kişilerim’ seçeneği rehberdeki sadece belli bireyler için Son Görülme’yi kapatabilmeyi sağlayacak.

YouTube Shorts, görüntülerden klipler alınmasına imkan tanıyacak

2 gün evvel eklendi

Kullanıcılar, Hiç Kimse seçeneğinde olduğu üzere Son Görülme’nin kapatıldığı bireylerin en son ne vakit platformda faal olduğunu göremeyecek. Android uygulamasının beta sürümünde de yer alan bu özelliğin tüm kullanıcılar için ne vakit sunulacağı hakkında şimdi bir bilgi bulunmuyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • WhatsApp, Son Görülme için yeni bir seçenek getiriyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.