Whatsapp’a yeni bir çizim aracı özelliği geliyor

Tanınan haberleşme uygulaması Whatsapp, kullanıcıların uygulama tecrübesini geliştirecek yesyeni bir özellik üzerinde çalışıyor. WaBetaInfo tarafından bildirilenlere göre yalnızca makul bölgelerde kullanıma sunulan iOS 22.8.0.73 beta sürümünde, uygulamaya eklenen ve manzaraları düzenlemeye yardımcı olacak yeni bir çizim aracı ortaya çıktı.  

Mevcut özelliği geliştirecek

Paylaşılan görsele baktığımızda aracın karalama özelliği için yeni bir bulanıklaştırma aracı ve kalem için üç yeni seçenek eklendiğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte Whatsapp’ın mevcut uygulamasında bulunan çizim özelliğine yeni yetenekler kazandırması beklenen yeni güncelleme, kullanıcıların fotoğraflar üzerinde karalama yapmasına yahut bu fotoğrafları özel notlar ve açıklamalar ile düzenlemelerine imkan tanıyacak.

WhatsApp’a anket özelliği geliyor: İşte ayrıntılar

3 gün evvel eklendi

Whatsapp’ın iOS sürümünde fark edilen ve şimdi test basamağında olan yeni özelliğin Android sürümüne gelip gelmeyeceği şu an için bilinmiyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • Whatsapp’ın sıradaki yeni özelliği muhakkak oldu: İşte ayrıntılar

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.