WhatsApp’ta fiyatlı abonelik periyodu başlıyor

WhatsApp uygulamasında 14 Mayıs 2022‘den itibaren fiyatlı bir abonelik seçeneğinin görüneceği bildirildi. Tüm kullanıcıların, yazılımı kısıtlama olmaksızın kullanabilmesi için fiyatlı bir abonelik alabilecek sisteminin geleceği evvelce de biliniyordu. Artık ise ayrıntıları ortaya çıktı.

Tinder, kendi ödeme sistemine zorlayan Google’a dava açtı

17 sa. evvel eklendi

WhatsApp’ı kullanmak büsbütün fiyatsız ve bu hakikaten de 2.4 milyardan fazla insanın bu yazılımı faal olarak kullanmasının ana nedenlerinden biri. Lakin ön bilgilere nazaran 14 Mayıs’tan itibaren dünyanın en büyük bağlantı platformu, kullanıcılarına fiyatlı bir abonelik seçeneği sunacak. Fiyatlı aboneliğin ne kadara mal olacağı bilinmiyor, lakin uygulamanın ayda yaklaşık 1 ABD Doları talep etmesi yahut 10 ABD Doları için yıllık abonelik planı sunması kuvvetle olası gösteriliyor.

Gelecekteki yeni fonksiyonlar, fiyatlı abonelere özel olabilir

Fiyatlı aboneliği tercih etmenizle birlikte, WhatsApp uygulamasını tıpkı anda birkaç taşınabilir aygıtta, tek bir hesapla kullanmanız mümkün olacak. Öteki bir deyişle, data senkronizasyonu ve kendi rahatınız için para ödemeniz gerekecek. Bu da işletmeler için işlerini kolaylaştırmak ismine cazip bir seçenek olabilir. Akabinde da vakit içinde, uygulamadaki yeni fonksiyonların ve özelliklerin sadece fiyatlı aboneler tarafından kullanılabilir hale getirilebileceği belirtiliyor.

WhatsApp’ın popülaritesi göz önüne alındığında, şirketin sadece fiyatlı abonelere, yazılımın fiyatsız sürümünde bulunmayan özellikler sunarak her yıl milyarlarca dolar kazanabilmesi çok da güç görünmüyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • WhatsApp’ta fiyatlı abonelik periyodu başlıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.