Will Smith’in tokat görüntüsü YouTube rekoru kırdı


Sinema dünyasının en itibarlı ödüllerinden biri olan 94. Akademi Mükafatları merasiminde yaşananların yankısı hala sürüyor. Will Smith’in Oscar merasimi sırasında Chris Rock‘ı tokatladığını gösteren görüntü YouTube rekoru kırdı.

Oscar 2022 kazananları aşikâr oldu

1 gün evvel eklendi

Ünlü oyuncu, eşi Jada Pinkett Smith’in saç kıran hastalığı nedeniyle kazıttığı saçlarıyla ilgili espri yapan komedyen Chris Rock’ı tokatlamış ve daha sonrasında yaptığı bu hareket nedeniyle tüm komuoyundan özür dilemişti.

Dünyanın konuştuğu imajlar İngiliz The Guardian gazetesi tarafından kısa bir mühlet içerisinde YouTube kanalına yüklendi. Tokat görüntüsü, 24 saatten daha kısa bir sürede 59 milyondan fazla görüntüleme aldı. Şu anda trend görüntüler listesinde 1 numarada bulunuyor.

MrBeast’e ilişkin rekor kırıldı

Haberimizin yayına hazırlandığı sıralarda görüntünün izlenme sayısı 69 milyonu geçmişti. Bu sayı her geçen dakika artmaya devam ediyor. Smith ve Rock’ın başrolünde olduğu görüntü daha evvel MrBeast’e ilişkin olan YouTube rekorunu egale etmeyi başardı.

MrBeast geçtiğimiz yılın sonlarında Netflix’in tanınan Squid Game dizisini gerçek hayata uyarlayarak YouTube kanalına taşımıştı. 456 bin dolar ödül için yarışan 456 kişinin imajları birinci 24 saat içinde 43 milyon görüntüleme elde etti.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Will Smith’in tokat görüntüsü YouTube rekoru kırdı

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.