Windows 11 22H2 (Sun Valley 2) RTM sürümü çok yakında çıkıyor

Sun Valley 2 kod isimli Windows 11 22H2 güncellemesinin çıkış tarihi hakkında birçok söylenti var. Microsoft şimdi bu hususta resmi bir açıklama yapmış değil. Lakin internete sızırılan bilgiler kararlı sürüme en yakın versiyonun yolda olduğunu gösteriyor.

Microsoft Build 2022 geliştirici konferansının tarihi açıklandı

1 ay evvel eklendi

Daha evvel birçok sefer sağlam bilgiler paylaşan WalkingCat isimli Twitter kullanıcısına nazaran Microsoft, Windows 11 22H2’nin RTM yani üretime hazır sürümünü 24 Mayıs‘ta yayınlayacak. Sun Valley 2 olarak anılan güncelleme birinci etapta beta test kullanıcılarına sunulacak.

Windows 11 22H2 ne vakit çıkacak?

Kelam konusu güncellemenin Eylül – Kasım ayları ortasında genel kullanıma sunulacağı söyleniyor. Bu ortada 24 Mayıs’ın Microsoft’un Build 2022 aktifliğinin başlangıç tarihi olduğunu hatırlatalım. Şirket birebir gün iki değerli gelişmeyle gündemi meşgul edebilir.

Build 2022 aktifliği 24-26 Mayıs tarihleri ortasında yapılacak. Microsoft’un geliştirici odaklı koferansta, Windows ve öteki yazılım eserleriyle ilgili son gelişmeleri aktarması bekleniyor. Bu yılki aktiflik de evvelki yıllarda olduğu üzere sanal ortamda gerçekleştirilecek.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Windows Haberleri
  • Windows 11 22H2 (Sun Valley 2) RTM sürümü çok yakında çıkıyor

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.