Windows 11’in yeni sürümüne kredi kartı bağlanabiliyor

Yazılım devi Microsoft, resmi blog sayfasında Windows 11‘in yeni bir test sürümünü yayınladığını duyurdu. Windows Insider kullanıcılarına sunulan 22567 yapı numaralı sürümdeki en dikkat cazibeli yenilik işletim sistemine kredi kartı bağlanabilmesi oldu.

Poco’nun birinci akıllı saati detaylanıyor: Şarj suratı belirli oldu

4 sa. evvel eklendi

Şirkete nazaran bu özellik Microsoft Store yahut Xbox aracılığıyla satın alınan fiyatlı hizmetler ve abonelikler için gerekli. İşletim sistemi ayrıyeten kartın kullanım müddetinin dolmak üzere olup olmadığını kullanıcıya hatırlatarak hizmetlerden kesintisiz bir biçimde yararlanmasını sağlayacak.

Akıllı Uygulama Kontrolü de geldi

Windows 11’in yeni test sürümünde Akıllı Uygulama Kontrolü (SAC) de var. Şirket bu özelliği güvenilmeyen yahut potansiyel olarak tehlikeli uygulamaları engelleyen yeni bir güvenlik fonksiyonu olarak tanımlıyor. Bununla birlikte artık Windows 11 kurulumunun bir modülü olarak ekrandaki QR kodu taratarak Android telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayabileceksiniz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Windows Haberleri
  • Windows 11’in yeni sürümüne kredi kartı bağlanabiliyor

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.