Witcher 3 ve Cyberpunk’ın eski geliştiricisinden yeni stüdyo: UE5 ile geliştiriyorlar

The Witcher serisi ve Cyberpunk 2077 oyunlarıyla tanınan stüdyo CD Projekt‘ten kıymetli bir isimden geçtiğimiz saatlerde heyecanlandıran bir haber geldi.

Rebel Wolves

Geçtiğimiz saatlerde çıkan haberlere nazaran daha öncesinde The Witcher 3’ün oyun direktörlüğü ve Cyberpunk 2077’nin yardımcı direktörlüğünü yapan Konrad Tomaszkiewicz yeni bir oyun stüdyosu kurdu. Stüdyonun ismi ise Rebel Wolves. Polonya merkezli stüdyo Cyberpunk 2077, The Witcher serisi, Thronebreaker ve Shadow Warrior 2 üzerinde çalışmış geliştiricilerden oluşuyor.

Steam Next Fest’in tarihi yaklaştı

2 gün evvel eklendi

Birinci açıklamalara nazaran stüdyo şu anda Unreal Engine 5 ile geliştirilen yeni bir AAA oyun üzerinde çalışıyor. Bu yeni oyunun The Witcher 3 ek paketi Blood and Wine büyüklüğünde bir oyun olması bekleniyor ki Blood and Wine ek paketinin de AAA bir oyundan her manada hiçbir farkının olmadığını belirtmekte yarar var. Haberin girişindeki görsel de geliştirilen oyundan bir konsept tasarım.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Witcher 3 ve Cyberpunk’ın eski geliştiricisinden yeni stüdyo

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.