Wordle ve battle royale birleşti: Squabble

Wordle söz oyununun süratli bir biçimde tanınan olması ve sonrasında New York Times tarafından satın alınması yeni bir rüzgâr başlattı. Wordle konsepti farklı biçimlerde karşımıza çıkıyor.

Squabble nasıl oynanıyor?

Şu anda yalnızca web üzerinde Squabble.me adresinden oynanabilen oyun Wordle ve battle royale mantığını bir ortaya getiriyor. 99 bireye kadar söz kestirimi yapabildiğiniz oyun yeniden vakte dayalı.

Sanal bisiklet yarışını kaçırmayın

16 sa. evvel eklendi

Masa üstü modundaki tarayıcılardan oynanan oyunda giriş yaptıktan sonra iki moddan birisini seçiyorsunuz. Blitz modu 5 şahsa kadar oynanırken Squabble Royale modu ise 99 bireye kadar oynanabiliyor.

Oyuncu 6 kestirim hakkını en verimli halde kullanarak HP düzeyini düşürmemek zorunda. Vakit ilerledikçe düşen HP düzeyini hakikat harflerle arttırabiliyorsunuz. Böylelikle en yakın iddiaları yapanlar kazanıyor.

Oyuncular mevcut bir oturuma otomatik katılabileceği üzere kendi oturumunu oluşturarak kodunu verebiliyor yahut arkadaşının kodu ile oturuma katılıyor. Biraz Among Us üslubu bir sistem var. Oyun hala beta sürecinde.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Squabble ile arkadaşlarınıza karşı Wordle oynayın

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.