Xbox Cloud Gaming, Samsung televizyonlara geliyor

Dünyanın en büyük televizyon satıcılarından olan Samsung, yakında oyuncuları daha da memnun edecek. Gelen raporlara nazaranMicrosoft, Samsung televizyonlar için Xbox Cloud Gaming uygulaması hazırlıyor.

Önümüzdeki 12 ay içinde kullanıma sunulacak

Xbox tecrübesini konsollar dışında her yere ulaştırmak isteyen Microsoft, Xbox Cloud Gaming ile bulut tabanlı oyun dünyasına süratli bir giriş yaptı. Tarayıcı üzerinden iOS ve Mac için, yerleşik uygulamalar ile Android ve Windows için bulut oyun tecrübesi sunan Microsoft, Xbox tecrübesini daha çok aygıta getirecek. Venturebeat’deri gelen rapora nazaran Microsoft, Samsung ile ortak olarak Xbox Cloud Gaming uygulaması hazırlıyor. Rapora nazaran uygulama, Samsung’un Tizen platformuna önümüzdeki 12 ay içerisinde gelecek.

iOS oyuncularına hoş haber: Fortnite Xbox Cloud’a geldi

9 sa. evvel eklendi

Üst seviye televizyon satışlarında dünya önderi olan Samsung, Xbox Cloud Gaming uygulaması ile servisin milyonlara ulaşmasına yardımcı olacaktır. Microsoft, Xbox’ı bir konsol markasından çok servis olarak düşündüğünden beri birçok yeni fikirle karşımıza çıkıyor. Bakalım Xbox, konsol savaşındaki yeni stratejisinde başarılı olabilecek mi.

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Televizyonlar Haberleri
  • Xbox Cloud Gaming, Samsung televizyonlara geliyor

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.