Xbox Game Pass’ten sürpriz! NBA 2K22, Game Pass’e eklendi

Xbox Game Pass sistemine bildiğiniz üzere her ay yeni oyunlar ekleniyor ve kaldırılıyor. Eklenecek oyunlar ayın başında ve ortasında açıklanıyor lakin geçtiğimiz saatlerde olduğu üzere bazen de sürpriz oyunlar servise eklenebiliyor.

NBA 2K22 Xbox Game Pass’te

Geçtiğimiz saatlerde sürpriz bir formda Xbox Game Pass’in resmi hesabı üzerinden NBA2K22’nin Xbox Game Pass’e eklendiği açıklandı. Şu andan itibaren Xbox Game Pass üyeleri Xbox One ve Xbox Series X/S üzerinden NBA 2K22’ye erişim sağlayabilir. Ne yazık ki PC Game Pass’e gelmedi lakin önümüzdeki aylarda gelme ihtimali yüksek diyebiliriz.

Epic Games bu hafta iki farklı oyun armağan ediyor

17 sa. evvel eklendi

Birkaç gün içerisinde de PlayStation Plus’a FIFA 22 eklenecek. Spor oyunu sevenler için hoş bir hafta olduğunu söyleyebiliriz ki FIFA 22’nin yakın bir tarihte EA Play üzerinden Xbox Game Pass’e gelmesi de bekleniyor. Nisan ayının ikinci yarısında Xbox Game Pass’e eklenen oyunları da buradaki haberimizde bulabilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • NBA 2K22, Xbox Game Pass’e eklendi

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.