Xbox Series denetimcileri için yeni güncelleme yayınlandı

Yeni jenerasyon Xbox kontrolcülerinde ve Xbox Seçkine Series 2 kontrolcüsünde bulunan “paylaş” tuşu ile süratlice ekran imajı alabiliyordunuz. Microsoft, yeni güncellemesi ile bu tuşu özelleştirilebilir hale getirdi. Xbox Accessories uygulamasından “paylaş” tuşunu birçok farklı işleve nazaran ayarlayabiliyorsunuz. Televizyonu sessize almaktan, arkadaşlık ve muvaffakiyet listelerini açabilmeye kadar birçok farklı işlev, artık kolay kolay erişilebilecek.

Microsoft, Xbox Cloud Gaming’e klavye ve fare dayanağı getiriyor

5 gün evvel eklendi

Xbox’ın bu güncellemesi, Microsoft’un erişilebilirlik alanında yaptığı geliştirmelere eklenmiş oluyor. Xbox Accessories uygulaması, Seçkine Series 2, Xbox Adaptive denetimcileri üzere aygıtları farklı biçimlerde özelleştirmenize müsaade veriyor. Xbox Series denetimcileri için bu güncelleme, Xbox ve Windows üzerinden yapılabiliyor. Ayrıyeten Xbox One, Xbox Seçkine Series 2 ve Xbox Adaptive denetimcileri için performans güncellemeleri de yayınlandı.

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Oyun Konsolları Haberleri
  • Xbox Series kontrolcülerine yeni güncelleme

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.