Xiaomi 12 Lite sertifika onaylarında ortaya çıktı

Bir müddettir sızıntıları internette dolaşan Xiaomi 12 Lite akıllı telefon modeli yavaş yavaş sertifika onaylarına girmeye başladı. Farklı ülkelerde ortaya çıkan modelin çıkışına da pek bir şey kalmamış gözüküyor. 

Xiaomi 12 Lite neler sunacak?

Sertifika onayları ve benchmark testlerine nazaran telefonda Snapdragon 778G yonga seti yer alıyor. 6GB/8GB RAM ve 128GB/256GB depolama seçenekleri yanında çift SIM dayanağı de bulunuyor. Android 12 üzerinde MIUI 13 orta yüzü çalışıyor. 

Xiaomi’dan yavaşlatma itirafı

6 gün evvel eklendi

Sızıntılara nazaran ise 6.55 inçlik AMOLED ekran, 120Hz yenileme suratı, stereo hoparlörler, 64MP ISOCELL GW3 ana sensör, iki yardımcı sensör mevcut. Xiaomi 12 serisinin 700 Avro olan fiyat sonu bir Lite versiyonuna muhtaçlığı arttırmıştı. Misal tasarım ve daha uygun bir fiyat etiketi Xiaomi 12 Lite âlâ bir alternatif olabilir. Tanıtımın ise Mayıs ayında yapılması bekleniyor. Bu modelin yanına Xiaomi 12 Ultra da karşımıza çıkabilir. 
 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Xiaomi 12 Lite çok yakın

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.